Švedija

 

 

 Švedija

 Ilgametė patirtis Švedijoje ieškant žuvingiausių, pasižyminčių didžiausia žuvų įvairove bei įspūdingais laimikiais vietų, padėjo atsirinkti regioną į kurį nuolat važiuojame patys ir rekomenduojame Jums.
Vasarą mes vykstame gaudyti didelių starkių, ešerių, lydekų bei upėtakių, kitų lašišinių žuvų. O žiemai atradome puikių ežerų su įspūdingo grožio palijomis.
Norint pajusti tikrą žvejybos Švedijoje malonumą būtina judėti, neapsistoti ties vienu telkiniu, nes skirtingiems ežerams būdinga savita gamta ir žuvų įvairovė. Mes organizuojame išvykas tokiu principu: įsikuriame vienoje bazėje, netoli mūsų „slaptų“ ežerų ir iš ten organizuojame išvykas į skirtingus ežerus, priklausomai nuo nuotaikos ir pageidaujamos žuvies. Taip žvejojame patys, tą rekomenduojame ir kitiems.
 
Kaina asmeniui, keliaujant 5-8 asmenų grupėje nuo 750 Eur. 5/6 dienos žvejybos, viso turo trukmė 7/8 dienos.
Į kainą įeina:
·      nuvežimas,
·      parvežimas,
·      mikro autobusas (DVD ir visi kiti patogumai, kuras),
·      kelto Ryga-Stokholmas-Ryga bilietai,
·      apgyvendinimas Švedijoje 6 naktys (Wi-Fi, TV, elektra, patalynė, rankšluosčiai, išvalymas po išvykimo, pilnai įrengta virtuvė),
·    valtys (valtyje iki 3 žmonių) su benzininiais 5-10 hp varikliais (kuras papildomai pagal faktinį sunaudojimą) ir echolotais,
·      žvejybos licencijos,
·      žvejybos gido paslaugos,
·      patarimai ir gera nuotaika.
 
 
 
smart foreash