Norvegija

 

 

Norvegija
 
Daug kam žodis „Norvegija“ asocijuojasi su trofėjiniais laimikiais ir nepakartojamais žūklės įspūdžiais. Tai ne tik asociacija, tai – faktas. Tai šalis stebinanti ne tik žuvų įvairove ir gausa, bet ir kalibrais!
Didžiuodamiesi galime pasakyti, kad tikrai tą žinome, nes ne kartą patyrėme savo kailiu! Mūsų komanda jau ne pirmus metus organizuoja ekspedicijas iš kurių žvejai grįžta su rekordiniais laimikiais. Jei ir ne šalies, tai bent jau asmeniniais. Tai kelionė į kurią privalo nuvykti kiekvienas žvejas. Kviečiame patirti šį malonumą, o jei esate patyręs žūklautojas – prisijunti prie mūsų organizuojamų kelionių dar vienam neišdildomam įspūdžiui, nesvarbu ką rinksitės – jūrą ar jaukų kalnų ežeriuką.
Mes vežame tik į geriausias, patikrintas ir patikimas bazes, kurios yra apsirūpinusios patikima įranga, Jūsų komfortui pasitarnaus nauji, patogūs apartamentai, o žūklei siūlomi laivai galingais varikliais su GPS įranga, elektroniniais jūrų žemėlapiais, giluminiais zondais ir radijo ryšiu. Žūklės metu jus lydi patyręs gidas, kalbantis tiek lietuvių, tiek rusų kalbomis. Trumpai tariant, viskas ko reikia fantastiškai žūklei!
Be patogaus apgyvendinimo Jūsų laukia žuvies dorojimo bei šaldymo patalpos, rūkyklos bei saunos, kad galėtumėte atsipūsti po žūklės. Taip pat, galimybė išsinuomoti visą žūklei reikalingą įrangą.

Kaina asmeniui, keliaujant 6-8 asmenų grupėje nuo 950 EUR.
Į kainą įskaičiuota:
  • Apgyvendinimas Norvegijoje 7 naktys (elektra, patalynė, išvalymas po išvykimo, drabužių džiovintuvas, žuvies valymo patalpa, šaldiklis, pilnai įrengta virtuvė).
  • Kateris (kateryje 3 žmonės)
  • Gido paslaugos (Nuvežimas, parvežimas, žvejyba)
  • Mikro autobusas (DVD ir visi kiti patogumai)
  • Mikro autobuso kuras
  • Kelto bilietai
  • Mikro autobuse kiekvienos sėdimos vietos draudimas nuvykimo iki bazės ir parvykimo iš bazės metu
  • Gera nuotaika
 
Jei esate patyrę keliautojai ir atskirų mūsų siūlomo paketo paslaugų Jums nereikia, galime pasiūlyti tik dalį paslaugų – rezervuoti apartamentus Norvegijoje Andoy fiske-camp bazėje, katerius, išsinuomoti mikroautobusą, užsisakyti gido paslaugas ar įsigyti tik kelto bilietus. Užsakant apartamentus ir katerius Andoy fiske-camp bazėje per mūsų įmonę, pasiūlysime 5 proc. didesnę nuolaidą nei Jums pasiūlė kitos įmonės bei suteiksime papildomą nuolaidą įsigyjant žvejybos reikmenis UAB Kotas žvejybos prekių parduotuvėje Šeimyniškių g. 21, Vilniuje.

 

 

 
smart foreash