Apie mus

 


 KOTAS yra prekybos sistema, apimanti pardavimo struktūrą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Kaliningrade.

Siekdami sukurti atstovaujamų produktų poreikį, kartu su gamintojais daug investuojame į marketingines priemones, populiarindami atstovaujamus prekės ženklus – kuriame TV laidas lietuvių ir rusų kalbomis, aktyviai reklamuojamės internete, socialiniuose tinkluose, turime sukaupę gausią duomenų bazę, naudojamą tiesioginio marketingo tikslais.
Visada siekiame bendradarbiauti su geriausiais pasaulio gamintojais ir naujovių kūrėjais, kad klientams pateiktume patraukliausius pasiūlymus – mūsų asortimentas kalba pats už save!
Didžiuojamės turėdami išskirtinę teisę platinti didžiausio pasaulyje žūklės įrankių koncerno Pure Fishing produkciją: multiplikatorines ir neinercines legendines Abu Garcia rites, vieno iš seniausių gamintojų Europoje prancūzų Mitchell rites ir meškerykočius, amerikietiškus Berkley meškerykočius bei silikoninius masalus, unikalius Sebile masalus, vienus iš geriausių pasaulyje FirelineStrenSpider pintus valus, legendinius amerikiečių spiningus Fenwick, karpinę JRC liniją, jūrinę PENN liniją ir Sheakspere produkciją.
Asortimente turime protingąsias Cralusso plūdes, valus, kabliukus ir aksesuarus, Vengrijos čempionų Timar-Mix pašarus bei jų priedus, Anglijos sportinės žūklės rinktinės naudojamus Drennan kabliukus, meškerykočius ir aksesuarus.
Atstovaujame geriausią anglų Hardy & Greys produkciją Lietuvoje, išskirtinį Kinetic jūrinį asortimentą. Jei Jūsų parduotuvei reikia įrankio, rūbo ar aksesuaro muselinei, jūrinei ar karpinei žūklei – geriausia kreiptis į mus.
Norėdami pateikti klientams moderniausius įrankius, negalime apsieiti be japoniškos produkcijos – turime teisę platinti minkštuosius suvalgomus ReinsKeitechFish Arrow masalus, išskirtinės kokybės masalus Maria, spininginius kotus GraphiteleaderTictTenryuTailwalk, Major craft
Mūsų misija – sekti visas inovacijas pasirodančias žūklės pasaulyje ir nedelsiant pristatyti meškerės broliams, nes visų pirma mes esame žvejai, o tik po to prekybininkai.
 
smart foreash